Biz; kadının ve erkeğin bir bütünün iki eşit yarısı olduğuna inanan, kadın ve erkeğin karşılıklı adalet ve hakkaniyet içinde yeryüzünü birlikte imar edeceğine inanan,cinsiyetimizle değil insan olarak görülen toplumun her kaleminde yer alan,bireyler olarak mücadele ediyoruz.
Kadınlar Gününde, özellikleriyle çocuklarıyla depremin ortasında kalan ve hayat mücadelesi veren kadınlarımızın, geleceğin mimarı kız çocuklarımızın ve tüm kadınlarımızın günü kutlu olsun.