Amasya belediye Başkanlarımızdan ve Arnavutköy Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayı Mehmet Sarı Arnavutköy İlçesinde Amasyalılar Derneği açılışına katılarak Hemşerilerine destek verdi onları yalnız bırakmadı.
Açılış Günü Derneğin adresi olan Arnavutköy Haraccı Mahallesi Akça Sokak No-5/A açılış mahalline Ekibiyle gelen Hemşerimiz Mehmet Sarı Başkanı Açılış Yerinde Arnavutköy Amasyalılar Derneği Başkanı Rahmi meşe ve Yönetimi ,Amasya Dernekler federasyonu Genel Başkanı Turan Sayar ile açılışa katılım sağlayan Dernek başkanları vede Amasya'lı hemşerilerimiz büyük kalabalık davul zurna ile karşıladılar. Alana geldiğinde Hemşerilerinin tek tek ellerini sıkarak selam veren Mehmet Sarı Başkan Bu sıcak karşılamanın ardından Sahnede Açılış gününe hitaben açılışa dair ve Arnavutköyde yaşayan hemşerilerimz devamında Amasya'ya dair yaptığı konuşmalarını Tüm misafirler Pür dikkat dinlediler.
Konuşmaları alkışlarla kesilen Başkan Mehmet Sarı Protokolde tüm misafirler ile de selamlaşarak Hem Amasyalılar derneğinin yanında olduğunu gösterdi hemde Özde Amasyalılık ruhu oluşu ilede Ev sahipliği edasıylede onlarla ilgilendi.
CUMHUR İTTİFAKI Arnavutköy belediyesi Meclis Üye listesinde yer alan Hemşerimiz Mehmet Sarı protokolde yer alan 31.mart yerel Yönetimler seçimlerinde Arnavutköy ilçesinde seçimlere girecek siyasi parti temsilcilerinede Amasyalı olark ev sahipliği yaptı.
ETKİLİ KONUŞTU Başkan Mehmet Sarı Sahnede yaptığı konuşmasını Yılların siyaset deneyimi vede yaşanmışlıkları nedeniylede nasihat diyebileceğimiz örneklemelerle Yönetimler ve seçimler dahası STk ların yapılarına varıncaya kadar olması gerekenler bir bir dile getirdi. .
Arnavutköyde Amasyalılar derneğini Kuran Kurucu Başkan Rahmi Meşe Başta Olmak üzere yönetimine vede destek veren Herkese Teşekkürler etti.
HABER / SALİH TURGUT www.amasyahaber.com