İSTANBUL-Amasya’lı Hemşerimiz Halil İbrahim Cambaz 31.Mart Yerel Yönetimler Seçiminde İstanbul Başakşehir Belediyesinde Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayı olarak listeye girdi.
Genç Dinamik ve üretken çevresinde sevilen sayılan bir kişilik Halil İbrahim Cambaz. Hemşerimiz Kendi İfadesiyle Kamuoyuna kendısını şu sözlerle ifade ediyor.
''Ben Halil İbrahim Cambaz 1990 İstanbul doğumluyum.
1998 yılından itibaren Güvercintepe’ de ikamet etmekteyim. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Güvercintepe’de tamamladım.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin ortağıyım. Amasya Taşova Belevi Kasabası Derneğinde çeşitli dönemlerde aktif görevler de bulundum.
2009 yılında Başakşehir İlçe olduğu tarihten itibaren; Ülkü Ocakları Başakşehir İlçe Başkanlığı Teşkilat Başkanlığı, Ülkü Ocakları Başakşehir İlçe Başkanlığı Ocak Başkan Yardımcılığı, MHP Başakşehir Teşkilat Başkanlığı ve MHP Başakşehir İlçe Sekreterliği görevlerini ifa etmiş bulunmaktayım .Evli, 3 çocuk babasıyım.’’
Hemşerimize Siyasi Çalışmalarında Başarılar dileriz.