TYKD 10.OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
TAŞOVA Yerel Kalkınma Derneği Başkanı Yusuf Yücel 10.Ocak Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı .
Amasya Haber Editörümüz Salih Turgut , Taşova Gazetesi ve Taşova Basını Ahmet Günaydın , Cesarettin Tuzla, Teyfik Öztürk, Serdoğan Sıvacı ,Aliosman Kaymak adına yayınladığı mesajında
İnanıyoruz ki İlçemiz Taşova’nın ve Ülkemizin Ekonomik, sosyal ve Kültürel gelişimine katkı sağlamak için yerel basınımız olumlu roller üstlenmeye devam edecektir.
Taşova Yerel Kalkınma Derneği
Dernek Yönetim kurulları ve Komisyonları Adına
BAŞKAN YUSUF YÜCEL
Editör: Salih Turgut
Bu haber 1520 defa okunmuştur.